Žaisti bingo internete

Praėjo dvylika metų ir mūsų populiariausia internetinė bingo svetainė JK yra „Sun Bingo“, o „Foxy Bingo“, „Jackpot Joy“, „Gala Bingo“ ir „Mecca Bingo“ yra stiprūs pretendentai į karūną. Nors bet kuris ankstesnis bingo žaidėjas gali labai greitai įsisavinti internetinį bingo žaidimą, žaidimas internete šiek tiek skiriasi nuo, pavyzdžiui, žaidimo bingo salėje. Taip pat yra papildomų funkcijų ir konkursų, kurie yra išskirtiniai internetiniam bingo.
Daugumoje Bingo svetainių vartotojas pirmiausia turės tapti nariu. Tai dažnai apima pinigų įnešimą, kad galėtumėte žaisti bingo (kai kurie siūlo nemokamus registracijos pinigus, kad galėtumėte pradėti) įvairiomis priemonėmis, pvz., PayPal, debeto ir kredito kortele, ir tam tikros kontaktinės informacijos bei vartotojo vardo informacijos įvedimas ir pan. Kai šis procesas bus baigtas, tada vartotojas gali pasirinkti, kuriame kambaryje ar kurį žaidimą norėtų žaisti. Daugumoje internetinių Bingo svetainių yra galimybė žaisti 75 kamuoliukų ir 90 kamuoliukų bingo kartu su kai kuriais dideliais jackpoto žaidimais su brangesniais bilietais ir labai mažų jackpotų žaidimais su pigiais.

Tikrasis internetinis Bingo kambarys paprastai įrengiamas taip pat, kaip ir kiekvienas kitas, t.y. bus rodomi bingo bilietai/kortelė ir kortelė su kiekvienu netoliese esančio numerio sąrašu, kad būtų parodyta, kuriems skambinta. Didžiąją laiko dalį (tai tikrai matoma „Sun Bingo“ ir „Jackpot Joy“) naršyklė „automatiškai brauks“, o tai reiškia, kad vartotojui nereikia išbraukti skaičių, o tiesiog stebėti, kurioje iš jo kortelių yra daugiausia (dažnai žaidimo metu susimaišys taip, kad šis būtų priekyje) ir tiesiog spustelėkite mygtuką „BINGO“, kai manys, kad laimėjo. Papildoma internetinio Bingo funkcija, kurios nematyti kituose Bingo formatuose, yra pokalbių kambarys. Tai veikia kaip standartinis internetinis pokalbių kambarys, bet kaip programėlė ekrano kampe. Vartotojai dažnai kalbasi, dalyvauja pokalbių žaidimuose, linki vieni kitiems sėkmės ir aptaria žaidimus čia.

Jei atsidūrėte internetinėje Bingo svetainėje, bet vis dar nesate tikri, kaip žaisti, tiesiog perskaitykite gaires ir pagalbos puslapius. Kiekviena svetainė nori, kad būtumėte jų žaidėjas, ir jie norės jums padėti kiekviename žingsnyje. Vis dar jaučiatės priblokšti visos patirties? Tiesiog įveskite pokalbyje „Sveiki, aš naujokas, ar kas nors gali padėti?“ ir būsite užpulti naudingų patarimų ir draugiškų šypsenų. Jei yra vienas dalykas, kuris yra sinonimas visose internetinėse Bingo svetainėse, tai draugiškumas ir komandinės dvasios jausmas.

Galbūt geriausia internetinio Bingo dalis yra jo prieinamumas. Kiekvienas, nesvarbu, kiek jaunas ar senas, gali dalyvauti Bingo žaidime internetu ir iš savo namų. Tai ypač populiaru vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems sunku išeiti iš namų ir apsilankyti „Bingo“ salėje, ypač esant blogai. Be to, internetinės Bingo svetainės anonimiškumas reiškia, kad jaunuoliai taip pat gali mėgautis žaidimu, o kartu susirasti naujų draugų per internetines pokalbių programėles. Dėl to Bingo tampa „kietas“ tarp jaunesnių kartų ir jį galima žaisti bet kada, bet kur ir su bet kokiu žmonių skaičiumi.

Kaip žaisti bingo (žaidimo vadovas ir taisyklės ir tt, įvairių tipų žaidimai)

Bingo gali būti žaidimas, kuris yra populiarus tarp paauglių ir pagyvenusių žmonių, bet jokiu būdu nėra „lengvas“ žaidimas. Tiesą sakant, Bingo žaidimas reikalauja daug įgūdžių, greitos reakcijos ir sugebėjimo būti labai organizuotam per trumpą laiką, todėl jei ketinate išmokti žaisti, rekomenduojame pirmiausia perskaityti šias gaires.

Nesvarbu, ar nusprendėte žaisti Bingo internetu, su draugais ar didelėje Bingo salėje, prisijungę prie klubo, taisyklės yra sinonimai.

Yra keletas skirtingų Bingo žaidimų tipų, tačiau populiariausi yra 75 kamuoliukų ir 90 kamuoliukų bingo. Šie pavadinimai iš esmės reiškia, kad žaidimuose yra skirtingi kamuoliukų kiekiai. Pirmiausia turite nusipirkti arba pasirinkti savo asmenines Bingo korteles. Galbūt norėsite pirmą kartą pradėti nuo vienos kortelės, o tada, kai tik išmoksite greitai pažymėti skaičius, sudaryti kelias korteles. Jei žaidžiate realiame gyvenime, įsitikinkite, kad turite šluostę ar rašiklį. Dauguma vietų internete su „auto dab“, t.y. žaidimo metu automatiškai pažymėkite skaičius iš savo kortelių. Išdėkite prieš save Bingo korteles ir būsite pasiruošę žaisti.

Skambintojas pradės šaukti kamuoliukų numerius, kai jie išeina iš Bingo mašinos. Kai kurie klubai ir tinklalapiai juos tiesiog perskaito lėtai ir tiksliai, iš pradžių ištardami visą skaičių, o po to atskirus skaitmenis, pvz. „Pirmasis rutulys yra 28, du ir aštuntas, 28“. Taip turėsite daug laiko pastebėti numerį, jei jis yra jūsų kortelėje (-ėse), ir jį pažymėti. Kai kurie kiti Bingo klubai ar svetainės naudos Bingo žargoną, kad skambinti būtų smagiau. Jie tai daro priskirdami skaičių išvaizdą ar garsus gyvūnams, žmonėms, daiktams ar įvykiams, tokiems kaip skaičius 88, atrodo kaip dvi riebios damos, stovinčios viena šalia kitos. Kitas galėtų būti numeris 55, kuris būtų „Visi penketukai, 55“. Kai kurie yra šiek tiek keistoki, bet