Pokerio rankų skaitymas

Skaitydami pokerio rankas, jūsų laimėjimo procentas labai padidės, tačiau išmokti šio įgūdžio nėra lengva užduotis. Tam reikia žaisti valandų, geros atminties ir dėmesingos akies.

Pokerio rankų skaitymas nėra svarbiausia bet kokio pokerio ginklų sandėlio dalis, o mažų statymų pokerio kambariuose tai taip pat nėra labai naudinga. Šio lygio žaidėjai nėra labai įgudę, todėl yra nenuspėjami ir sunkiau skaitomi.

Tačiau kai tapsite labiau patyrę ir pradėsite žaisti aukštesnių statymų žaidimus, pastebėsite, kad jūsų oponentai iš tikrųjų skaitys jūsų žaidimą. Ir jei neišmoksite skaityti jų rankų, atsidursite labai nepalankioje padėtyje.

Šį įgūdį galima išsiugdyti tik per patirtį, tačiau vadovaudamiesi šiais patarimais turėtumėte paspartinti savo mokymąsi.

Kaip dažnai stebite savo oponentų veiksmus, atspėti, ką jis laiko, pradedama skaityti jo statymus. Dažnai žaidėjai pamiršta, kas iš tikrųjų kėlė arba patikrino flopo ar prieš flopą. Atidžiai stebėkite statymus ankstyvuosiuose turuose ir naudokite šią informaciją, kad papildytumėte juos vėlesniuose turuose.

Vienu metu nežaiskite daugiau nei vieno pokerio stalo, abiejų žaidimų detaliai sekti negalėsite.

Net jei nusimetate prieš flopą, nepraraskite dėmesio žaidimui. Per šį laiką galite gauti naudingos informacijos apie konkretaus žaidėjo stilių.

Taip pat atidžiai stebėkite kiekvieną pasirodymą ir prisiminkite, koks agresyvus žaidėjas buvo ankstesniuose raundes. Pavyzdžiui, jei jis laimi su žemo rango dviem poromis, jis bus skatinamas būti agresyvesniu kitą kartą, kai jam bus išdalinta panaši ranka.

Kiekvienas žaidimo aspektas gali papildyti jūsų žinias apie priešininkus.

Jei prie stalo atsisėda naujas žaidėjas, kuris norės gauti dalį veiksmo, dažnai galite pritraukti šį žaidėją į statymą už silpną kombinaciją…