Lošimo automatų evoliucija

Dauguma pokerio žaidėjų patenka į vieną iš keturių kategorijų, o kai būsite pakankamai patyrę, galėsite labai greitai suskirstyti savo oponentus į tam tikras grupes. Tai yra išsamus skirtingų tipų pokerio žaidėjų, su kuriais susidursite, apibrėžimas. Kai žaidžiate pokerį internete, turėtumėte pabandyti surinkti kuo daugiau informacijos apie žaidėją, kad tiksliai suskirstytumėte jį į kategoriją.

Tačiau atminkite, kad skirtingų tipų pokerio žaidėjų ribos nėra aiškiai apibrėžtos ir geriausi pokerio žaidėjai gali labai greitai pakeisti savo žaidimo stilių, kad suklaidintų likusią stalo dalį.

Pokerio žaidėjų tipai:

Tvirtas-pasyvus:

Griežtai pasyvus žaidėjas yra tas, kuris nekelia statymų ir neatsako, nebent turi labai stiprią kortą. Šio tipo žaidėjai dažniausiai geriausiai tinka limitiniams Texas Holdem pokerio žaidimams ir labai retai rizikuoja savo ranka. Jei griežtas pasyvus žaidėjas mato jūsų kėlimą, geriau turėkite drąsos grąžinti savo statymą.

Laisvas-pasyvus:

Laisvi pasyvūs žaidėjai taip pat žinomi kaip „iškvietimo stotelės“. Jie skambina bet kokius jūsų atliktus statymus ir geriausia vengti šių žaidėjų apgauti. Pamatę flopą, jie retai nusimes.

Tvirtas-agresyvus:

Šie žaidėjai blefuoja tik retkarčiais. Jie žaidžia tik geras rankas ir kai turės tokią kombinaciją, statys agresyviai. Būkite atsargūs, kai šis žaidėjas kelia statymus, jis gali atimti didelę jūsų krūvos dalį…