Stovykla, kuri padeda užaugti 2018!

Stovykla 2018

Tai 7 dienų stovykla 12-14 metų vaikams, kurie nori tobulėti, atrasti, pažinti, augti laimingais, laisvais ir atsakingais žmonėmis!

Psichologinių, ugdomųjų žaidimų, aktyvių sporto ir kūrybos užsiėmimų, susitikimų su į stovyklą atvažiuojančiais svečiais metu stiprinamas ir skatinimas teigiamas vaikų elgesys, savęs pažinimas, gebėjimas turiningai leisti laisvalaikį, atsisakant eksperimentavimo žalingais įpročiais.

Mūsų stovyklose stiprinamas ir skatinamas teigiamas vaikų elgesys, savęs pažinimas, turiningas laisvalaikis,  gebėjimas pasakyti „NE“ neigiamai aplinkos įtakai, rizikingam ir žalingam elgesiui.

Kiekvieną dieną, žaisdami įvairius psichologinius ir ugdomuosius žaidimus, laviname bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius,  skatiname pasitikėjimą savimi ir vieni kitais, mokomės tinkamai reikšti savo jausmus ir nuomonę, išklausyti ir gerbti kitus. Visus įgytus įgūdžius stovyklos dalyviai gali pritaikyti naktiniame žygyje.

Skatindami sveikai ir aktyviai leisti laisvalaikį, stovyklautojams kasdien siūlome išbandyti vis naują laisvalaikio veiklą – nuo aktyvaus sportavimo iki kūrybinių užsiėmimų. Taip pat stovyklos programą paįvairina atvykstantys svečiai, kurie organizuoja įdomią ir paaugliams patrauklią veiklą – nuo orientacinio sporto varžybų iki liaudiškos vakaronės, nuo robotų valdymo varžybų iki pašnekesių su žinomu žmogumi.