VB-3401.jpg

Kartu kurkime saugesnį pasaulį vaikams

 

 

Daugiau apie mus

Apie mus

Asociacija „Mentor Lietuva“ yra ne pelno siekianti organizacija, veikianti kaip tarptautinės organizacijos „Mentor International“ atstovybė, siekianti bendros misijos – apsaugoti vaikus ir jaunimą nuo piktnaudžiavimo tabaku, alkoholiu ir narkotikais bei skatinti juos sveikai gyventi.  

Mūsų įsipareigojimai

Dirbdami kartu su „Mentor“ atstovybėmis Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje, Danijoje, Vokietijoje, Švedijoje ir 22 Arabų Lygos šalyse mes esame įsipareigoję vykdyti įrodymais paremtas sveikos gyvensenos programas jaunimui. Mūsų veiklą pripažino ir įvertino tokios organizacijos kaip Pasaulinė sveikatos organizacija, Jungtinių Tautų narkotikų ir nusikaltimų ofisas, Europos Taryba.   

Mentor_logo_Juodai_Baltas.jpg

Nariai ir pagrindiniai rėmėjai

Asociacijos „Mentor Lietuva“ nariu gali tapti kiekvienas asmuo ar organizacija, pritariantis mūsų vertybėms ir pareiškęs norą prisijungti prie mūsų veiklos. Šiuo metu asociacijos nariais yra tapę fiziniai asmenys ir verslo įmonės. 

„Socialinių problemų prevencija yra efektyvi tik tada, kai ja rūpinasi visi – ne tik tėvai, mokykla, kitos institucijos, bet ir visa bendruomenė, kartu įsitraukiant ir verslui.“

Aivaras Čičelis, „Mentor Lietuva“ valdybos pirmininkas, SEB banko finansų direktorius ir pagalbos verslui tarnybos direktorius Tapkite mūsų rėmėjais

 

 

Tėvams apie prevenciją

Sužinokite daugiau

Stovykla, kuri padeda užaugti!

Sužinokite daugiau

Apie prevenciją pasaulyje

Sužinokite daugiau